Chlorofilo nauda žmogui: Žaliųjų augalų paslaptis

Chlorofilo Nauda

Chlorofilo nauda žmogui: Žaliųjų augalų paslaptis

Chlorofilas – tai ne tik augalų pasaulio stebuklas, bet ir vertingas žmogaus sveikatos šaltinis. Būdamas žalių augalų pigmentu, jis suteikia jiems žalią spalvą ir yra esminis fotosintezės proceso dalininkas. Per šį procesą, chlorofilas padeda augalams konvertuoti saulės šviesą į energiją. Tačiau, be šio gamtos fenomeno indėlio į augalų gyvenimą, chlorofilo nauda žmogui yra ne mažiau įspūdinga.

1. Detoksikacija. Chlorofilo nauda čia išsiskiria itin aiškiai: tyrimai parodė, kad jis gali efektyviai detoxifikuoti organizmą, ypač nuo sunkiųjų metalų. Sudaręs kompleksinius junginius su toksiniais metalais, chlorofilas juos pašalina iš organizmo.

2. Žaizdų gydymas. Nuo seno žinoma chlorofilo nauda žaizdoms gydyti. Jis veikia kaip natūralus antiseptikas, mažina uždegimus ir skatina odos atsinaujinimą, taip pagreitindamas žaizdų gijimo procesą.

3. Kvapo šalinimas. Chlorofilo nauda apima ir nemalonių kvapų neutralizavimą. Jis veikia kaip natūralus būdas kovoti su nemaloniu burnos kvapu, nes gali prisijungti prie junginių, sukeliančių nemalonius kvapus, ir juos neutralizuoti.

4. Antioksidacinės savybės. Šioje srityje chlorofilas rodo savo galią kaip antioksidantas. Jis kovoja su laisvąjais radikalais, apsaugodamas ląsteles nuo pažeidimų ir taip mažina oksidacinio streso sukeliamų ligų riziką.

5. Natūralus energijos šaltinis. Chlorofilo nauda energijos srityje glaudžiai susijusi su jo vaidmeniu fotosintezėje. Daugelis žmonių jaučia, kad vartodami chlorofilą jie tampa energingesni ir gyvybingesni.

Kaip vartoti chlorofilą?

Chlorofilas randamas daugelyje žalių augalų, tokių kaip špinatai ar brokoliai. Tačiau, norint pasiekti koncentruotą chlorofilo dozę, dažnai pasirenkama chlorofilo papildai. Mano rekomenduojami chlorofilo papildai:

NOW Foods, Liquid Chlorophyll, Natural Mint šis chlorofilas yra itin koncentruotas – daugiau nei 90 porcijų. Chlorofilas gali veikti kaip laisvųjų radikalų neutralizatorius, gali padėti palaikyti organizmo detoksikacijos procesus ir tradiciškai naudojamas kaip vidinis dezodorantas. Šis vandenyje tirpus ekstraktas yra natrio vario chlorofilino pavidalu. Gerkite po 1 arbatinį šaukštelį (5 ml) kasdien su vandeniu ar sultimis, prieš naudojimą gerai suplakti, atidarius laikyti šaldytuve.

Chlorofilas-geriamas

1. pav. NOW Foods, Liquid Chlorophyll, Natural Mint

Nature’s Way, Chlorofresh, Liquid Chlorophyll, Mint vario kompleksas palaiko kolageno sintezę sveikai odai. Suteikia antioksidacinę paramą, neutralizuojančią laisvuosius radikalus. Padeda jaustis žvaliems.
Skiesti su vandeniu ar mėgstamu gėrimu. Gaivaus mėtų skonio. Suaugusiems gerti po 2 valgomuosius šaukštus kartą per dieną. Neviršykite rekomenduojamos dozės. Vaikams iki 18 metų, prieš naudojant pasitarkite su sveikatos priežiūros specialistu. Tinka vegetarams, be glitimo, jokių kviečių, kukurūzų, pieno produktų ar dirbtinių spalvų.

naturalus chrolofilas

2. pav. Nature’s Way, Chlorofresh, Liquid Chlorophyll, Mint

Nature’s Way, Chlorofresh, Chlorophyll Concentrate kapsulės pavidale. Laiko patikrintas. Sudėtyje yra sojos. Be glitimo. Jokių iš mielių gautų ingredientų, kviečių, kukurūzų ar pieno produktų. Suaugusiesiems: gerti po 2 minkštas kapsules kartą per dieną. Neviršykite rekomenduojamos dozės. Vaikams iki 18 metų: prieš naudojant pasitarkite su sveikatos priežiūros specialistu. Sumažinkite dozę, jei atsiranda mėšlungis ar viduriavimas. Jei simptomai išlieka, nutraukite naudojimą ir kreipkitės į sveikatos priežiūros specialistą. Jei esate nėščia, žindote kūdikį ar vartojate kokiius nors vaistus, prieš naudodami pasitarkite su sveikatos priežiūros specialistu.

Chrolofilo nauda organizmui

3. pav. Nature’s Way, Chlorofresh, Chlorophyll Concentrate

Išvada

Chlorofilo nauda yra plačiai pripažįstama tiek gamtos, tiek žmogaus sveikatos srityse. Ši vertinga medžiaga ne tik padeda augalams gyventi, bet ir gali būti svarbi mūsų sveikatai. Taigi, gamta pasirūpino mums suteikdama šį nuostabų būdą rūpintis savimi.

Jei jums patiko šis straipsnis, tai gal sudomins paskaityti ir apie spirulinos naudą arba matchą arbatą, o gal bus aktualu apie mastiką.

    Sekite mane socialiniuose tinkluose

    Susisiekite

    Astipri.lt © 2023 Visos teisės saugomos