Susipažinkime!

Aš, Aistė, man 25-eri, didelė sporto mėgėja ir sertifikuota mitybos specialistė. Susilaukiau daug klausimų iš aplinkinių, kodėl pradėjau šią veiklą su NeoLife kompanija, todėl noriu trumpai jums visiems atsakyti.

Mitybos specialistė

Savęs ieškojimas

      Kaip ir kiekvienas jaunas žmogus buvau pasimetusi gyvenime, nežinojau kas esu ir kuo noriu būti. Bandžiau ir vieną ir kitą, bet širdis vis tiek nebuvo maksimaliai patenkinta. Po ilgų ieškojimų ir svarstymų nusprendžiau, kad toliau gyvenimą noriu sieti su sportu, taip kaip visada norėjau, dar prijungdama žinių apie pilnavertę mitybą. Taip startavau su mitybos specialistės kursais, kuriuos jau baigiau ir gavau sertifikatą!

     Išklausiusi dietologų, biomedicinos mokslų daktarės, sporto mitybos daktaro, profesonalios sportininkės, įsitikinau, kad gyvenime ne viską galime gauti su maistu. Mano mąstysena kardinaliai pasikeitė dėl vitaminų vartojimo.

Pažintis su NeoLife produkcija

Daugiau nei prieš 6 metus pirmą kartą susipažinau su NeoLife kompanijos produkcija. Ir tikrai neslėpsiu buvau skeptiškai nusiteikusi, nes nevalgiau ir nemėgau jokių vitaminų ar papildų. O kam sveikai ir gerai besijaučiančiai, tai reikalinga. Bet fiziškai stipriai sportuojant supratau, kad kartais man tikrai „kažko“ trūksta atgauti jėgas ir jaustis energingesnei, dar tas nuolatinis pilvo pūtimas ir naktimis užklumpantis mėšlungis. Todėl nedrąsiai kartą atsidariau spintelę, su vaikino Aisčio vitaminų skyreliu, galvodama, nepabandžius nesuprasiu, kas čia ir kaip visa tai veikia. Mano akys pirmiausia nukrypo, žinoma, už didžiausios dėžutės su užrašu ProVitality +, kurioje matau pakeliais suskirstytas tabletes, nesupratau nei kokios jos, nei nuo ko, tik buvau girdėjusi, kad pilnai dienos normai gauti reikalingų medžiagų. Tikrai keistas jausmas bandyti, bet nežinoti, kas tai ir nuo ko, bet taip prasidėjo mano organizmo pirmasis susipažinimas su NeoLife vitaminais.

Ar aš kažką pajutau? Tikrai ne iškart! Siekiant išsitikinti vitaminų nauda, spintelę pradėjau varstyti vis dažniau ir dažniau dar prijungdama Vitaminą C ir Kal-Mag + Vit D, o vėliau dar ir kt.

ProVitality+

Nuo šiol žmonėms noriu padėti sveikai ir tvarkingai valgyti, sudaryti mitybos rėžimą, padėti įtraukti reikalingus maisto produktus ir sumažinti nepageidaujamus kilogramus, o taip pat papildyti organizmą trūkstamais vitaminais ir mineralais. Būkime sveiki, energingi ir veržlūs!

gamta ir žmogus

   Nori kažką savo gyvenime keisti, bet nežinai kaip ar kažko bijai? Susisiek su manimi, mielai padėsiu ir atsakysiu į visus iškilusius klausimus, o kad būtų lengviau rezultatų siekti galėsim kartu 😊