Vitamino E naudos atskleidimas: kaip ši maistinė medžiaga gali pagerinti jūsų sveikatą ir savijautą

Vitamino E nauda žmogui

Vitamino E naudos atskleidimas: kaip ši maistinė medžiaga gali pagerinti jūsų sveikatą ir savijautą

Norėdami suprasti, kokią reikšmę mūsų sveikatai turi vitaminas E, įsivaizduokite, kad vitaminas E yra pagrindinis jūsų organizmo brigados specialistas. Ši brigada naikina laisvuosius radikalus – atomus, ardančius ląsteles. Laisvieji radikalai – sveikatos priešai. Dėl jų ateina priešlaikinė senatvė, pradeda skaudėti širdį, kenčia kraujagyslės ir gali išsivystyti vėžys. Tarp kitko vitaminas E stiprina imunitetą, mažina trombocitų lipnumą, kuris gali baigtis tromboze, palaiko normalų nervinės ir raumenų sistemos darbą, apsaugo nuo Alzheimerio ligos ir t.t.

Vitamino E nauda:

• Neleidžia sunaikinti ląstelių ir trukdo nepageidaujamoms oksidacijos reakcijoms;
• Praplečia kapiliarus;
• Skystina kraują, o kraujagysles daro elastingesnes;
• Prailgina raudonų kraujo kūnelių gyvavimą;
• Pagerina raumenų aprūpinimą deguonimi;
• Pagerina judesių greitį ir koordinaciją;
• Būtinas sąnariams;
• Padeda prostatos vėžio susirgimo atvejais;
• Kontroliuoja smegenų aprūpinimą deguonimi (gerina atmintį);
• Gerina imuninės sistemos veiklą;
• Padeda medžiagų apykaitai ir augimui;
• Stimuliuoja lytinių organų vystymąsi ir veiklą (potenciją ir kraujotaką);
• Iki 75 % sumažina infarkto riziką (tyrimai atlikti Kembridžo universitete Klinikinėje mokykloje ir Pepvorso ligoninėje);
• Būtinas normaliam senėjimo procesui.

Pagal ką rinktis vitaminą E ?

Vitaminas E yra labai svarbi maistinė medžiaga, kuri atlieka svarbų vaidmenį palaikant gerą sveikatą. Jis pasižymi antioksidacinėmis savybėmis, kurios padeda apsaugoti organizmą nuo laisvųjų radikalų daromos žalos. Tačiau, esant tiek daug galimybių, išsirinkti tinkamą vitamino E papildą gali būti nelengva užduotis. Pateiksiu keletą patarimų, padėsiančių išsirinkti geriausiai jūsų poreikius atitinkantį vitamino E papildą.

Pirma, patikrinkite etiketėje, kokio tipo vitaminas E naudojamas maisto papildo sudėtyje. Yra du vitamino E tipai – tokoferolis ir tokotrienolis. Tokoferolis yra dažniausiai naudojama forma, jo yra daugumoje papildų. Tačiau naujausi tyrimai rodo, kad tokotrienolis gali būti veiksmingesnis, nes teikia naudą sveikatai.

Antra, atkreipkite dėmesį į papildo dozę. Rekomenduojama vitamino E paros norma yra 15 mg. Tačiau kai kuriuose papilduose gali būti didesnės dozės.

Trečia, atsižvelkite į papildo formą. Vitamino E papildų yra įvairių formų, įskaitant kapsules, tabletes ir aliejus. Jūsų pasirinkta forma priklausys nuo jūsų asmeninių pageidavimų ir numatyto maisto papildo vartojimo būdo.

Galiausiai, prieš pirkdami patikrinkite prekės ženklo reputaciją. Ieškokite gerą reputaciją turinčio prekės ženklo, kuris turi gerų klientų atsiliepimų ir yra pagaminęs kokybiškų papildų.

Apibendrinant, norint išsaugoti gerą sveikatą, labai svarbu pasirinkti tinkamą vitamino E papildą. Atsižvelgdami į rūšį, dozę, formą ir prekės ženklą, galite rasti geriausiai jūsų poreikius atitinkantį vitamino E papildą.

Vitamino E pasiūlymai

California Gold Nutrition, Bioactive Vitamin E  335 mg (500 IU), specialios bioaktyvios kristalinės vitamino E formos, kuri leidžia geriau įsisavinti, palyginus su kitomis formomis. Sertifikuotas. Tinkantis vegetarams ir veganams, pagamintas be glitimo, GMO ar sojos. Vartojant taip, kaip nurodyta ant pakuotės (vartoti po 1 kapsulę per dieną su maistu) 3 mėnesius apsaugosite organizmą nuo kenksmingų medžiagų, tokių kaip laisvieji radikalai.

Vitaminas E

California Gold Nutrition, Bioactive Vitamin E

Solgar, Naturally Sourced Vitamin E 268 mg (400 IU). Šie vitaminai sukurti ir vartojami nuo 1947 metų, todėl patikimumas ir veiksmingumas garantuotas. Be glitimo, kviečių, pieno produktų cukraus, natrio, dirbtinio skonio, saldiklių, konservantų ir dažiklių. Ši formulė yra natūralus vitamino E šaltinis kaip d-alfa tokoferolis ir mišrūs tokoferoliai, įskaitant d-gama, d-delta ir d-beta tokoferolius. Jis siūlomas aliejinių minkštųjų kapsulių pavidalu, kad būtų skatinamas optimalus įsisavinimas ir asimiliacija. Suaugusiems, vartokti vieną kapsulę kasdien, geriausia valgio metu.

Vitamin E

Solgar, Naturally Sourced Vitamin E

NOW Foods, E-400 with Mixed Tocopherols, 268 mg (400 IU) – sukurtas 1968 metais, laiko patikrintas, žmonių pamiltas, augalinės kilmės, užtikrintas kokybe GMP, be GMO, sudėtyje yra želatinos vitaminas E. Tik suaugusiems, po 1 minkštą kapsulę kasdien valgio metu.

vitaminas E

NOW Foods, E-400 with Mixed Tocopherols

Atlikus išsamius vitamino E naudos žmonėms tyrimus, galima drąsiai teigti, kad ši maistinė medžiaga yra esminis sveikos mitybos komponentas. Vitaminas E yra stiprus antioksidantas, padedantis apsaugoti organizmą nuo kenksmingų laisvųjų radikalų, kurie gali sukelti oksidacinį stresą ir pažeisti ląsteles. Be to, jis padeda stiprinti imuninę sistemą ir atlieka svarbų vaidmenį palaikant sveiką odą ir plaukus. Tyrimai taip pat parodė, kad vitaminas E gali padėti sumažinti lėtinių ligų, tokių kaip širdies ligos, vėžys ir Alzheimerio liga, riziką. Be to, vitaminas E yra susijęs su geresnėmis pažinimo funkcijomis ir netgi gali padėti pagerinti vyrų ir moterų vaisingumą. Jei į savo mitybą įtrauksite vitamino E turinčių maisto produktų, tokių kaip migdolai, špinatai, avokadai ir saulėgrąžų sėklos, tai bus puikus būdas užtikrinti, kad gautumėte pakankamai šios gyvybiškai svarbios maistinės medžiagos. Apibendrinant galima teigti, kad vitaminas E yra labai svarbi maistinė medžiaga, teikianti daug naudos bendrai sveikatai ir gerovei.

    Sekite mane socialiniuose tinkluose

    Susisiekite

    Astipri.lt © 2023 Visos teisės saugomos