Visavertis maisto papildas kiekvienai ląstelei

natūralus grudų koncentratas

Visavertis maisto papildas kiekvienai ląstelei

Sakoma, kad grandinė yra tokia stipri, kokia stipri yra jos silniausia grandis, todėl maisto papilde visų 6️⃣ maistinių medžiagų grupių turi būti pakankamai ir jos turi būti tinkamai subalansuotos, kad jūsų ląstelės galėtų kuo geriau funkcionuoti. Kokios tos šešios grupės?

gyvybės grandinė

„Formula IV“ – tai daugiau nei polivitaminų ir mineralų maisto papildas. Tai pirmasis kompleksinis maisto papildas, suteikiantis vitaminų, mineralų lipidų ir sterolių. Praėjusio amžiaus šeštajame dešimtmetyje sukurtas pirmasis „Formula IV“ papildas su „Tre-en-en“ grūdų koncentratu ištisus dešimtmečius aprūpino žmones visame pasaulyje ląsteles maitinančiomis maistinėmis medžiagomis, kaip A, D, B grupe, C bei visa E šeima. Geležis reikšminga įsisavinant baltymus, jos vaidmuo nepamainomas ir raudonųjų kraujo kūnelių gamybos procese, taip pat ji labai svarbi ir hemoglobino gamybai. Geležis teigiamai prisideda prie energingumo, sveiko metabolizmo, palaiko ląstelių sveikatą, dalyvauja galybėje fermentų funkcijų, ypač maistinių medžiagų virškinimo bei įsisavinimo procesuose, smegenų bei širdies veiklai, taip pat grožiui – maistinė medžiaga labai vertinga plaukams, nagams bei odai.

Formula IV - geležis

Kiekis – 100 kapsulių

Kaina – 63,20 eur

Formula IV sudėtyje yra geležies gautos iš petražolių. Tačiau ne visiems žmonėms trūksta geležies ir ne visi gali vartoti galežį, todėl NeoLife kompanija sukūrė ir savo klientus aprūpino Formula IV Plus, kuris savo sudėtyje neturi geležies, bet yra papildyta 50% daugiau Tre-en-en grūdų koncentrato.

gyvybės grandinė be geležies

NeoLife „Formula IV Plus” – plataus spektro sudėtinis maisto papildas: svarbūs vitaminai ir mineralai bei gyvybiškai būtini lipidai ir sterolai optimaliai ląstelių mitybai. Produkte taip payt yra chromo ir seleno: tai svarbūs mikroelementai, kurių vis mažiau perdirbtame maiste.

Kiekis – 60 kapsulių

Kaina – 53,00 eur

Jums gali būti aktualu skaityti apie geležies naudą organizmui.

    Sekite mane socialiniuose tinkluose

    Susisiekite

    Astipri.lt © 2023 Visos teisės saugomos