Viena universali valymo priemonė, o švara visuose namuose

Super10

Viena universali valymo priemonė, o švara visuose namuose

ŠVARA. Šis žodis mums reiškia tvarką virtuvėje ar vonios kambaryje – išblizgintą kriauklę ar dušo kabiną, kruopščiai išplautus puodus, keptuves ir indus, rūpestingai išplautas grindis, nuvalytus langus ar sienų plyteles. Svetainėje ar vaikų kambaryje švara siejama su rūpestingai išvalytu kilimu ar kilimine danga, baldais ar kitais paviršiais. Lauko pramogų mėgėjams švara reiškia kruopščiai išvalytos kepsninės ar kepimo grotelės, poilsio baldai ar svečių mėgstamos sūpynės. Garaže švaros mėgėjams į akis iškart kristų purvo ir alyvos dėmės ant grindų, įrankių ir kitų darbo paviršių. Rašalo, įvairaus maisto ar kitokios giliai įsiskverbusios dėmės ant drabužių gali erzinti ne tik pedantą, bet ir elementarią tvarką mėgstantį žmogų.

Ar įsivaizduojate, kiek priemonių reikia visiems tokiems nešvarumams ir dėmėms išvalyti? Turbūt pagalvotumėte, kad ne vienos, ne dviejų ir ne trijų! O visos milžiniškos krūvos! Vieni naudoja populiariąsias buitinės chemijos priemones, kiti su nešvarumais ir dėmėmis bando kovoti natūraliomis medžiagomis, tarkime actu, citrina, druska ar soda. Tikras vargas! Reikia gausybė buteliukų, dėžučių ir skardinių, kurios užimtų nemažai vietos namuose ar sandėliuke.

SUPER 10

O juk kartais erdvės trūksta net pačiam būtiniausiam rakandui! O jei dar pagalvotume apie išlaidas, kurių prieikia kiekvienai skirtingus nešvarumus ar dėmes šalinančiai priemonei įsigyti, visiškai galva „įsiskaustų“!

Žinoma, greičiausias būdas atsikratyti įsisenėjusio purvo ar erzinančių dėmių yra tradicinės buitinės chemijos priemonės, kurių sudėtyje yra gausu ir sveikatai kenksmingų, toksiškų, dirginančių, ėsdinančių ar pavojingų vandens aplinkai medžiagų. Juk dažnai etiketėje, esančioje ant tokios priemonės taros, aiškiai parašyta, kad reikia saugoti tai akis, tai kvėpavimo takus, o kartais būtina net bėgti kuriam laikui iš namų, kad nepakenktume sau ar augintiniui.

O jei reikia išvalyti ne vieną dėmę ar nešvarumą, kuriems naudojamos skirtingos cheminės priemonės? Vadinasi, ir vėl užtruks ilgiau, nes skirtingų cheminių priemonių maišyti griežtai negalima! Tai žino daugelis, bet ne visi.

Ar tikrai reikia tokios galybės buitinės chemijos priemonių, keliančių pavojų tiek šeimai, tiek gyvūnams, tiek aplinkai? Pasirodo, tikrai ne! Pasaulyje gerai žinoma ir pripažinta bendrovė NeoLife siūlo rinktis vieną, bet labai veiksmingą priemonę SUPER 10.

super10

Tai universali aromatizuota valymo priemonė, tinkanti beveik visiems gyvenimo atvejams. Šia stipriausia NeoLife „trigubo veikimo“ valymo priemonę puikiai panaudosite ne tik plaudami indus ar skalbdami dėmėtus drabužius, bet ir valydami įvairius prietaisus, metalo dirbinius, emaliuotus paviršius, vinilo ir dirbtinės odos paviršius ir net…mašinos variklius!

Sutikite, kad skamba neįtikėtinai ar ne!?

Visgi tai – tikrovė! Europoje šį universalų valiklį SUPER 10 naudoja jau 30 metų, nes jis yra saugus visiems paviršiams, kuriuos tik galima valyti ir plauti vandeniu. Jį turėtų mėgti ekonomiški ir taupūs žmonės, mat valiklis yra stiprios koncentracijos ir šarmingumo. Vadinasi, naudojant nedidelį valymo priemonės kiekį, galima apdoroti didelį paviršių. Be to, jis yra visiškai nedegus (saugus naudoti šalia šilumos ar atviros liepsnos šaltinių) ir labai lengvai nuplaunamas.

Be to, bendrovė NeoLife pagalvojo ne tik apie naudą žmogui, bet ir apie mus supančią aplinką bei gamtą. Ši universali priemonė dėl savo sudėties praktiškai neteršia aplinkos ir paviršinių vandenų. Jūsų veja, daržas, gėlės ar vaisių sodas tikrai bus saugūs. Dėl šios priežasties SUPER 10 renkasi dažnas gamtos mylėtojas, nepripažįstantis stiprios ir kenksmingos buitinės chemijos priemonių.

super10 saugo gamtą

Savo buityje naudodami NeoLife universalią aromatizuotą valymo priemonę SUPER 10, ne tik pasirūpinsite savo namų, garažo ar drabužių švara, bet ir „sutaupysite“ vietos, sumažinsite sąnaudas valymo priemonėms ir pasirūpinsite gamta, kuri yra visų mūsų namai.

Jus taip pat turėtų sudominti koncentruoti, biologiškai suyrantys ir be fosfatų skalbimo milteliai Golden G1.

    Sekite mane socialiniuose tinkluose

    Susisiekite

    Astipri.lt © 2023 Visos teisės saugomos