Švari ir spindinti oda su ultragarso veido valymo aparatu

ultragarso aparatas

Švari ir spindinti oda su ultragarso veido valymo aparatu

Aplinkos tarša vis didėja, o tai lemia ir odos pokyčius, oda labiau užteršiama, padažnėja įvairios alerginės reakcijos, atsiranda spuogelių, vargina aknė, pasikeičia odos spalva. Dėl šių priežasčių būtina tinkamai rūpintis savo odos sveikata ir reguliariai atlikti veido valymą. Veido valymas reikalingas norint turėti sveiką ir gražią odą. Ultragarsinis veido valymas – inovatyvi ir viena moderniausių procedūrų šiuolaikinėje kosmetologijoje norint išvalyti odą ir pagerinti jos būklę.  

[lwptoc]

Valymas ultragarsu

Veido valymas ultragarsu šiuolaikiška ir saugi giluminio veido valymo procedūra. Ši procedūra atliekama moderniu ir inovatyviu ultragarso aparatu. Puiku tai, kad veido valymas ultragarsu tinka bet kokio tipo odai. Ultragarsinis veido valymas tinka sausai, jautriai, riebiai ir problematiškai odai. Vienas svarbiausių tikslų atliekant valymą šiuo aparatu:

 • odos valymas išvalant limfinę sistemą,
 • pagreitinti odos atsinaujinimo procesus,
 • odą apsaugoti ir sureguliuoti pH.

Ultragarsinio valymo metu pasiekiami giliausi odos sluoksniai. Atliekant šį veido odos valymą naudojamas metalinis zondas, kurio paviršiuje susidaro ultragarsinė vibracija. Ši vibracija efektyviai veikia ir skaido vandens molekules. Taip pat naudojama šveitimo mentelė, kurios pagalba švelniai nuvalomi nešvarumai, bakterijos, negyvos odos ląstelės, makiažo likučiai ir kiti nešvarumai. Veido valymas ultragarsų tarsi masažas giluminiams odos audiniams.  

Ultragarsinio aparato veido valymo nauda

Veido valymas ultragarsu inovatyvi procedūra, kurios metu:

 • Gerinama kraujo mikrocirkuliacija,
 • Suaktyvinama medžiagų apykaita,
 • Geriau įsisavinamos kosmetinės priemonės ir maistinės medžiagos,
 • Skatinami odos regeneracijos procesai.

Ultragarsinis veido valymas odą veikia trejopai:

Pirmiausia atliekamas tarsi mechaninis (tik švelnus ir netraumuojantis odos) šveitimas. Vibruojantis metalis antgalis padeda paveikti odą tarpląsteliniame lygmenyje. Odos ląstelių vibravimas padeda išstumti nešvarumus, taip pat tai veikia, kaip mikromasažas 

Ultragarsinį veido valymą galima laikyti ir cheminiu valymu dėl jo poveikio. Kadangi jis veikia net giliausius odos sluoksnius. Suaktyvinami odos atsinaujinimo procesai, oda geriau aprūpinama maistinėmis medžiagomis.  

Šis valymo būdas ne tik valo odą ir giliuosius jos sluoksnius, bet ir pakelia odos temperatūrą. Tai pagerina mikrocirkuliaciją, suaktyvėja medžiagų apykaita.  

Ultragarsinio aparato kaina

Jei ieškote nebrangaus būdo švytinčiai ir sveikai odai išgauti namuose, puikiai tinka ultragarsinis veido aparatas. Tai ne tik puikus būdas palaikyti geriausią odos išvaizdą, bet ir stebėtinai prieinama kaina kiekvienam! Kainos svyruoja nuo 15 iki 100 eurų, priklausomai nuo kokybės ir funkcijų, kurių ieškote. Galite rasti ultragarsinių veido valymo aparatų su skirtingais greičiais ir nustatymais, todėl galėsite prisitaikyti prie savo poreikių. Be to, yra modelių su skirtingomis tvirtinimo galvutėmis, todėl galite naudoti jį odai valyti, šveisti ir masažuoti. Turint tiek daug galimybių, lengva rasti ultragarsinį veido valytuvą, atitinkantį jūsų biudžetą ir odos priežiūros poreikius. Taigi, jei ieškote paprasto ir nebrangaus būdo švytinčiai ir sveikai odai, tikrai verta atkreipti dėmesį į ultragarsinį veido aparatą!

Ultragarsinis veido valymas namuose

Ar būtina apsilankyti kosmetologo kabinete? Tikrai ne! Juk šiuolaikinės technologijos tobulos ir dažniausiai pritaikomos ir naudojimui namuose. Aparatu naudotis tikrai nesudėtinga. Tačiau bent pirmus kartus vis tik rekomenduotume apsilankyti pas savo kosmetologę, kuri atlikdama procedūrą papasakos, kaip tai taisyklingai daryti namuose. 

Išbandyk ultragarso aparatą

Šis ultagarsinis veido valymo prietaisas tinka tiek profesionaliam, tiek namų naudojimui. Prietaisas turi tris veikimo režimus: valymas, drėkinimas ir liftingas. Tinkamas visų tipų odai.
Ultragarso ir nano technologijų dėka aparatas gali prasiskverbti į gilius odos sluoksnius ir taip pašalinti giliai esančius nešvarumus, sutraukti poras, bei sumažinti inkštirus.

Ultragarso aparato naudojimas

Prietaiso naudojimas:
Valymas (cleansing)
1. Paspauskite įjungimo mygtuką ir palaikykite 2 sekundes, kad prietaisas
įsijungtų.
2. Valymo (Cleansing) funkcija pasirenkama kartą spustelėjus įjungimo
mygtuką. Ant prietaiso, virš užrašo ,,Cleansing”, įsijungs mėlyna
lemputė.
3. Sdrėkinkite veidą vandeniu.
4. Su metaline prietaiso plokštele braukite per veidą. (nedarykite judesių
į apačią, pradėkite nuo smakro ir eikite link ausies).
Drėkinimas (Moisturizing)
1. Įjunkite prietaisą.
2. Pasirinkite drėkinimo funkciją.
3. Veido odą padenkite savo pasirinktu drėkinamuoju kremu.
4.  Su metaline prietaiso plokštele braukite per veidą. (nedarykite judesių
į apačią, pradėkite nuo smakro ir eikite link ausies, ir taip visą veidą).
Pakėlimas (Lifting)
1. Paspauskite įjungimo mygtuką.
2. Pasirinkite Lifting funkciją.
3. Veido odą padenkite savo pasirinktu drėkinamuoju kremu, serumu,
arba jį sudrėkinkite vandeniu.

  Sekite mane socialiniuose tinkluose

  Susisiekite

  Astipri.lt © 2023 Visos teisės saugomos