NeoLife Betaguard – toksinų šluota

Organizmas be toksinų

NeoLife Betaguard – toksinų šluota

Neolife Betaguard sukurtas pasaulyje žymaus toksikologo, vėžio ligų tyrėjo, SAB steigėjo ir garbės nario dr. Arthuro Fursto. Jis gerai žinojo toksinų poveikį žmogaus organizmui, ir buvo susirūpinęs vis didėjančiu toksinių medžiagų poveikiu aplinkai.
Šis produktas tapo dr. Fursto mokslinių tyrimų rezultatu. Jame yra antioksidantų ir toksinus šalinančių medžiagų, kurios veikdamos drauge padeda organizmui neutralizuoti ir perdirbti toksines medžiagas.
Daugelis teršalų pavojingi, nes didina organizmų ląstelių oksidaciją. Įrodyta, kad šios antioksidantinės medžiagos yra svarbios apsaugant gležnus organizmo audinius.
 • Be to, „Betaguard” sudėtyje yra iš natūralių augalinių šaltinių gaunamų vitaminų C ir E, kurie apsaugo ląstelių vandeningąsias ir lipidines dalis.
 • Platus antioksidantų spektras
 • Beta karotenas ir vitaminas E. Šios medžiagos apsaugo riebalų turinčias ląsteles ir audinius
 • Vitaminas C, B6, cinkas ir selenas padeda palaikyti normalią imuninę sistemą
 • Cinkas ir varis palaiko natūralų organizmo detoksikacijos procesą
 • Sudėtyje yra karotenoidų, esančių natūralioje žmogaus mitybos grandinėje

Jei dalyvavote šventėje, ar puotavote namuose tikriausiai jūsų organizmas džiaugėsi skaniu ir gražiu maistu, o gal taip pat prie jo turėjote ir taure vyno. Tačiau po tokių degustacijų pastebėjote, kad jaučiatės ne visai taip kaip norėtumėte. Jaučiamas organizmo apsunkėjimas, nesklandus virškinimas, pilvo pūtimas, sunkesnis išėjimas į tualetą. Norint to išvengti reguliariai vartokite šį NeoLife maisto papildą ir panaikinsite visus organizme esančius toksinus. Taip pat šis produktas padeda išvengti pagirių, jei šį vakarą suplanuotas vakarėlis, pora h prieš jį išgerkite. Tai puiki apsauga nuo UV spindulių.

Negul jūsų organizmas būna švarus!

Kiekis – 90 tablečių

Kaina – 41,00 eur

Organizmui išsivalius su Betaguard į pagalbą skuba gerosios bakterijos – Acidophilus Plus.
  Sekite mane socialiniuose tinkluose

  Susisiekite

  Astipri.lt © 2023 Visos teisės saugomos