Švarūs rūbai ir nedirginama oda su Golden 1 skalbimo milteliais

Golden G1 skalbimo milteliai s

Švarūs rūbai ir nedirginama oda su Golden 1 skalbimo milteliais

Ar atkreipiate dėmesį kokius skalbimo miltelius perkate ir dedate į savo skalbimo mašiną? Jeigu, ne gal vertėtų susipažinti su tuo kas vėliau liečiasi prie jūsų odos.

Geri skalbimo milteliai turi turėti keletą gerų savybių. Pirmiausia, jie turi įveikti bet kokį purvą ir nepriklausomai nuo audinio tipo, jo nesugadinti. Jie turi būti veiksmingi, nepaisaint to, skalbiame rankomis ar skalbimo mašina, kokia vandens temperatūra, vanduo kietas ar minkštas. Ir koks galutinis rezultatas išskalbus ne tik ar drabužis švarus – jis turi atrodyti švarus. Jūsų skalbiniai turi būti minkšti ir gaiviai kvepiantys. Balti skalbiniai turi likti baltos spalvos, spalvoti – ryškūs ir neišblukę. Šiandien aptarsiu G1 skalbimo miltelius kurie sukurti specialia tam, jog atitiktų prieš tai išvardytus reikalavimus.

Kodėl nusprendžiau pakalbėti apie skalbimo miltelius? Todėl, kad šiais laikais kiekvienuose namuose skalbimo milteliai naudojami skalbimui kartą per savaitę an net kasdien. Tai dažnai naudojama priemonė ir mano manymu, mažai dėmesio skiriama jos tinkamam pasirinkimui. Juk neužtenka rinktis pagal baltiem ar spalvotiem rūbam, reikėtų rinktis pagal daugiau faktorių.

Kodėl Golden G1?

 • Tai unikali priemonė, veikianti bet kokios temperatūros vandenyje
 • Efektyviai išplauna dėmes
 • Originali skalbimo miltelių formulė sulaiko purvą ir neleidžia jam įsiskverbti į kitus skalbinius
 • Išskalavus, nepalieka jokių žymių
 • Kontroliuoja putų susidarymą
 • Koncentruoti
 • Apsaugo skalbimo mašiną nuo korozijos
 • Tinka ploniems skalbiamiems audiniams
 • Tai biologiškai suyrantys, be fosfatų
 • Milteliai labai koncentruoti – užtenka vos 1/4 kaušelio

Golden G1 skalbimo milteliai

Kaip veikia G1 skalbimo milteliai?

Visi žinome, kad norint pašalinti riebalų dėmes yra labai sunku. Audiniai turi ypatingą savybę – jie tarsi pritraukia purvo molekules. Jos giliai prasiskverbia į audinį ir priešinasi bandymams pašalinti. G1 siūlo šios problemos sprendimo būdą.

 • G1 aktyvieji komponentai prasiskverbia net į sunkiausiai pašalinamas dėmes, o šarminiai komponentai pašalina purvo molekules iš audinio. Svarbu, kad pašalintas purvas nesiliestų su kitais skalbiniais. G1 sudėtyje yra komponentų, kurie sulaiko purvą vandenyje, kol jis išskalavus pašalinamas iš skalbimo mašinos. Be to, G1 turi medžiagų, kurios apsaugo metalinės skalbimo mašinos dalis nuo korozijos.
 • G1 sudėtyje yra natrio perkarbonato, kuris pašalina giliausiai įsiskverbusias dėmes, dėl ypatingų komponentų veikia net ir žemos temperatūros vandenyje.
 • G1 sudėtyje yra optimalių baliklių, kurie baltus skalbinius dar labiau balina, o spalvoti skalbiniai tampa dar ryškesni. Kadangi G1 sudedamosios dalys nesikaupia audinio pluošte, todėl, net ir skalbiant daug kartų, jūsų skalbiniai neišbluks.

G1 lengva skalauti – tai dar vienas šios priemonės privalumas

 • Golden G1 skalavimo metu visiškai pašalinamas. Skalbimo milteliai nepalieka jokių muilo nuosėdų, dėl kurių audinys blunka. Jie neblukina audinio ir leidžia lengvai jį išlyginti. Milteliai nepasilieka ant audinio todėl nedirginama mūsų oda.

skalbimo miltelių etiketė

Golden G1 skalbimo miltelių etiketė

Gal jau laikas keisti požiūrį į savo gyvenimą ir jį padaryti kokybiškesniu ir saugesniu sau ir savo aplinkai.

Jeigu nusprendėte keisti savo turimus skalbimo miltelius ir išbandyti kažką naujo ir efektyvaus, aš taip pat siūlau rinktis skalbimų minkštiklį Soft.

Biologiškai suyrančios formulės sukurtos taip, kad kuo mažiau kenktų aplinkai – jos veiksmingos naudojant mažesnį kiekį.

Kiekis – pakuotė 5 kg

Kaina – 75,10 eur

Gal jus taip pat sudomins paskaityti apie universalią namų valymo priemonę Super 10 su kuria ne tik visi namai bus švarūs, bet sutaupysite vietos ir pasirūpinsite gamta.

  Sekite mane socialiniuose tinkluose

  Susisiekite

  Astipri.lt © 2023 Visos teisės saugomos