Rožinio kvarco veido volelis su Gua Sha akmens plokštele

rožinio kvarco veido volelis į sv

Rožinio kvarco veido volelis su Gua Sha akmens plokštele

Jau nuo dvidešimties metų, oda kasmet praadeda vis mažiau gaminti kolageno, kuris yra atsakingas už odos stangrumą. Dėl šios priežasties oda tampa plonesnė, pilkesnė ir daugėja raukšlių. Jeigu oda nesirūpinama, raumenys silpnėja, oda tempiama žemyn. O volelio mažasas padeda odai būti lygesnei, sumažina patinimą, o svarbiausia skatina kolegano gamybą bei atpalaiduoja veidą ir žinoma raukšles. Kuo daugiau dėmesio skirsime odai, tuo ji bus gražesnė, ir nesvarbu ar tau 18 ar 55 metai, kuo anksčiau pradėsi rūpintis savimi ir savo oda, tuo greičiau turėsi lygesnę ir sveikesnę odą.

[lwptoc title=”Turinys”]

Šis volelis pagamintas iš 100% natūralaus akmens. Nuo senų laikų, moterys volelį naudojo kaip vieną iš savo grožio paslapčių jaunystei palaikyti.Rožinio kvarco veido volelio rinkinys

Rožinio kvarco volelio funkcijos

• Pagerina limfos darbą – oda taps skaistesnė ir šviežesnė
• Padeda kovoti su senėjimo ir mimikos raukšlelėmis
• Mažina veido nuovargį ir patinimą
• Lengviau įsisavinami kremai ir serumai
• Gerina kraujo cirkuliaciją
• Vėsina odą

Rožinio kvarco volelio ypatybes

Besisukantis rožinio kvarco kristalas, stimuliuodamas limfos veiklą bei veido raumenis, padės pastangrinti odą, patempti ją į viršų, sumažinti mimikos raukšleles. Stiprios energetikos kristalas taip pat maloniai atvėsins ir nuramins odą. Veido volelis taip pat puikiai pravers ir visoms serumų bei aliejų mėgėjoms – naudojant volelį veikliosios medžiagos dar geriau įsigers į odą. Reguliarus volelio naudojimas, naudojant švelnų spaudimą, padeda atverti užkimštą limfą ir iš viršutinės odos dalies išplauti toksinus.

Rožinis kvarcas – tai „vidinės ramybės“ akmuo, jis yra vienas geriausių akmenų moterims, kuris ramina, atpalaiduoja, apsupa stipriu energetiniu lauku, padeda pakelti savivertės ir savigarbos jausmą. Jis padeda atsikratyti neigiamų emocijų, šalina negatyvumą, užspaustą neapykantą ar pyktį, padeda išlaikyti savitumą. Tai širdies akmuo, juo rekomenduojama pamasažuoti ir krūtinės sritį, tinka jautriems žmonėms.

Rožinio kvarco volelio naudojimas

1. Geriausiems rezultatams pasiekti, veidą masažuokite kiekvieną dieną
2. Rekomenduojame naudoti su serumais, taip pasieksite geriausių rezultatų
3. Rytinėms veido procedūroms, rekomenduojame volelį laikyti šaldytuve, taip lengviau atvėsinsite patinusias akis ir pabrinkusią odą
4. Veido volelį braukite viena kryptimi nuo vidurinių veido centrų iki pat kraštų. Tarkime, nuo nosies horizontalia linija veskite iki ausies centro. Jei važiuojate kakta – nuo vidurio kaktos į vieną pusę vedate volelį iki smilkinio, o tada iki ausies.
5. Veido volelis rekomenduojamas platesnėms veido dalims, o mažasis akmenėlis – zonai aplink akis, nosį ir lūpas

Šį moters grožio rinkinį sudaro rožinio kvarco veido volelis ir Gua Sha akmens plokštelė. Šių dviejų įrankių pagalba greitai pastebėsite veido pokyčius.

Rožinio kvarco Gua Sha akmens plokštelės naudojimas

Kaip naudoti gua sha akmeniu?

Kad naudotis būtų dar paprasčiau, dėžutėje rasite naudojimo gidą su aiškiomis instrukcijomis.

Turėkime sveiką, lygią ir nuostabią odą! Skirkime po 10 min. ryte ir vakare ir džiaukimės savo grožiu

Kaina – 19,00 eur

    Sekite mane socialiniuose tinkluose

    Susisiekite

    Astipri.lt © 2023 Visos teisės saugomos