Pamaitinkime savo ląsteles

Tre-en-en ląstelių maitintojas

Pamaitinkime savo ląsteles

Lipidai ir steroliai, natūralios sveikuose grūduose esančios medžiagos, yra svarbiausios mūsų ląstelių membranų dalys. Jų reikia kiekvienai mūsų organizmo ląstelei, kad išliktų veiksmingos ir užtikrintų maistinių medžiagų patekimą ir nereikalingų produktų pašalinimą. Deja, šiuolaikinio grūdų apdorojimo proceso metu pašalinamos labai daug maistinių medžiagų turinčios grūdų luobelės, kuriose yra lipidų, sterolių ir kitų būtinų mūsų mitybai svarbių maistinių medžiagų. Dėl to ląstelės nebesugeba veiksmingai funkcionuoti, o mes jaučiamės pavargę ir vangūs.

NeoLife Tre-en-en suteikia maistinių medžiagų, kurių trūksta mūsų mityboje

Tre-en-en tai maisto papildas, turintis ryžių sėlenų, sojų ir kviečių gemalų aliejaus. Tai sveikų grūdų koncentratas suteikia maistinių medžiagų ląstelėms – jūsų energijai ir gyvybingumui. Šis maisto papildas suteikia gerųjų lipidų ir sterolių, užpildo šiomis būtinomis maistinėmis medžiagomis galimas jūsų mitybos spragas. Tre-en-en grūdų koncentratas padeda jūsų ląstelėms palaikyti gerą lipidų pusiausvyrą.
Tre-en-en maitina ląsteles. Tai originalus NeoLife sveikų grūdų lipidų ir sterolių maisto papildas optimizuoja ląstelių mitybą ir taip skatina energiją bei gyvybingumą. Vartojant šiuos Tre-en-en jaučiamas energijos šuolis, pakili nuotaika ir gera savijauta.
Kiekis – 120 kapsulių
Kaina – 62,40 eur
Jums taip pat būtų naudinga paskaityti apie geležį ir kofermentą q10.
    Sekite mane socialiniuose tinkluose

    Susisiekite

    Astipri.lt © 2023 Visos teisės saugomos