Organizmo valymas – Detoksikacija

detoksikacija

Organizmo valymas – Detoksikacija

Detoksikacija

Detoksikacija – tai organizmo valymas. Pats žodis detoksikacija reiškia nuodingų medžiagų pašalinimą iš organizmo. Detoksikacijos metu iš organizmo pasišalina susikaupę toksinai, vyksta žarnyno detoksikacija, sumažėja pilvo pūtimas. Po organizmo valymo kurso pajuntamas energijos padidėjimas, oda tampa skaistesnė ir gražesnė, pilvas plokštesnis.

Pirmiausiai reikėtų nuspręsti kodėl nusprendėte atlikti detoksikaciją, ką norite ja pasiekti. Jeigu jūsų tikslas eiti link sveikesnės mitybos, tada puiku. Detoksikacija bus veiksminga ir naudinga tuomet, kai po jos stengsitės organizmą papildyti sveikesniais produktais, šviežiomis daržovėmis, vaisiais. Na, o jei neplanuojate keisti savo mitybos įpročių, pagalvokite ar daug naudos turėsite valydami organizmą.

Valantis organizmą iš jo šalinasi toksinai, išsivalo žarnynas. Tad nusiteikite, kad ir į tualetą reikės dažniau lakstyti. Pasistenkite planuotis organizmo valymą tuomet kai galite leisti sau daugiau pailsėti. Ypač pirmomis dienomis. Vėliau viskas paprasčiau.

Nenustebkite jei padaugėtų spuogų, tuo metu kai organizmas valosi, viską išstumia lauk. Tad kartais gali pasirodyti ir spuogelių. Tačiau jie greitai prapuls ir džiaugsitės daug gražesne, sveikesne oda.

Organizmo valymas

Organizmo Valymo būdai

Organizmo valymas druskos tirpalu

Organizmo valymas druskos tirpalu gali būti puikus būdas detoksikuoti organizmą, sumažinti uždegimą ir padidinti natūralų energijos lygį. Druskos tirpalas, arba sūrus vanduo, yra vandens ir jūros druskos mišinys – tai paprastas ir natūralus organizmo valymo būdas. Kai geriate druskos tirpalą, jis padeda iš organizmo pašalinti toksinus ir nešvarumus, taip pat papildo būtinus elektrolitus. Jis taip pat padeda mažinti uždegimus, o tai gali pagerinti bendrą sveikatą ir savijautą. Kadangi druskos tirpalas didina natūralų energijos lygį, jis gali būti puikus būdas padėti išlikti energingiems ir motyvuotiems visą dieną. Jei ieškote natūralaus organizmo detoksikacijos ir energijos suteikimo būdo, apsivalymas druskos tirpalu gali būti kaip tik tai, ko reikia. Tad kodėl gi nepabandžius ir nepažiūrėjus, kaip jausitės? Garantuojame, kad nenusivilsite.

Neolife 3 dienų Detoksikacija

Detoksikacijos startas

Pirma ir Antra diena

Ryte:

 • 1 tabletė Česnako (Garlic Allium Complex)
 • 4 tabletės Betaguardo (Betaguard).

Vakare:

 • 1 Betaguardo,
 • 1 tabletė Garlic Allium Complex,

Rekomenduojama gerti Neolife arbatą (užtenka pasidaryti vieną pakelį tai gausis apie 1 litras arbatos) visą dieną ir papildomai išgerti bent 2 litrus vandens. Neolife arbata ne tik suteikia energijos bet ir puikiai degina riebalus!

Valgyti tik vaisius (vengti vynuogių, bananų ir kitų daug cukraus turinčių) ir daržoves (atsisakyti bulvių), tačiau vaisiai turėtų sudaryti tik apie 20% . Nenaudoti jokių riebalų, patartina valgyti šviežias daržoves, tačiau galima jas pakaitinti garuose ar šiek tiek pašildyti orkaitėje. Pagardinti daržoves – druska, pipirais, įvairiausiomis žolelėmis.

NeoLife detoksikacija

Trečia diena:

Pradedame valgyti baltymus. Rekomenduojama gerti Neolife koktelius, užtenka 3 per dieną.

Ryte:

 • 2 tabletės Betaguardo
 • 2 Gerųjų bakterijų kapsulės (Acidophilus Plus).

Vakare:

 • 6 kapsulės Gerųjų bakterijų.

Valgome visą dieną daržoves.

Kuo ši detoksikacija ypatinga?

 • Jos metu, betaguardas išvalo visus toksinus iš mūsų organizmo
 • Česnakas veikia kaip natūralus antibiotikas ir padeda jiems pasišalinti iš mūsų organizmo
 • Gerosios bakterijos atstato mūsų žarnyną

Rezultatas po detoksikacijos

Pagerėja savijauta, išsivalo kraujas. Tuomet jau galime save stiprinti natūraliais papildais, kurie geriau pasisavina mūsų organizme. Po detoksikacijos atsistato mūsų skonio receptoriai ir mes kitaip renkamės ką valgome.

Labai svarbu nebadauti detoksikacijos metu. Jeigu mūsų organizmas badauja, tuomet nevyksta joks organizmo valymas, tai kaip ir neverta to daryti. Tikriausiai sunku įsivaizduoti, ką reikia valgyti tas tris dienas?

Svarbiausia pasiruošimas ir planavimas, reikia turėti paruoštukų, kaip pvz morkų lazdelės, kurios puikiai numalšina alkį. Klientams sudedame tik reikiamus kiekius. Žinoma, rekomenduojama gerąsias bakterijas sugerti visą buteliuką, bet čia pagal galimybes.

O kas po detoksikacijos?

Po detoksikacijos labai svarbu nepulti prie senų įpročių. Atminkite, kad savo organizmu turite rūpintis ir neapkrauti jo nesveikais ir beverčiais produktais. Pasistenkite kiek įmanoma sveikiau maitintis. Pasilepinkite, bet tik retkarčiais. Pamatysite, kad pagerės Jūsų sveikata, sustiprės imunitetas, o energija trykš per kraštus. Juk norime būti sveiki, žvalūs ir stiprūs. Tad kodėl teršiame savo organizmą? Juk kasdien ir taip gauname daug įvairių kenksmingų medžiagų per orą, net ir per sveikus produktus.

 

O gal pabandykime drauge? Kai šalia yra palaikantis žmogus viskas tampa lengviau pasiekiama ir įveikiama!

  Sekite mane socialiniuose tinkluose

  Susisiekite

  Astipri.lt © 2023 Visos teisės saugomos