Nefrito veido volelis su Gua Sha akmens plokštele

Nefrito veido volelis

Nefrito veido volelis su Gua Sha akmens plokštele

Laikas eina ir mūsų išvaizda, oda, sveikata keičiasi. Norint pasipriešinti bėgančiai laiko tėkmei imamės visų imanomų priemonių: vartojame maisto papildus, perkame brangias kosmetines priemones, renkamės kokybiškesnius maisto produktus. Bet taip žmogus sukurtas, kad tik sulaukus 20 metų pradeda keistis mūsų gyvenimas, mūsų oda. Nuo dvidešimties metų oda pradeda mažiau gaminti kolageno, kuris yra atsakingas už odos stangrumą. Kaip sportuojančiam žmogui norisi palaikyti savo raumeninę masę reikia sportuoti, taip ir mūsų veido odai reikia būti judinamai, masažuojamai, kad ji išliktų stangri. Ne kiekviena iš mūsų mokame atlikti profesionalų ir taisiklingą veido masažą, todėl ir negalime pasiekti puikių rezultatų. Dėl šios priežasties buvo išrasti veido voleliai, kurių pagalba mes kiekviena namuose galime treniruoti savo veido odą, priversti cirkuliuoti kraują ir džiaugtis lygesne bei sveikesne oda.

[lwptoc title=”Turinys”]

Nefrito akmuo – dar kitaip vadinamas jaunystė akmuo. Šis akmuo padeda įveikti įtampą ir nerimą, apsispręsti, suteikia norą veikti ir kūrybingumą, bet ir kartu vidinę ramybę. Tai galingos energetikos akmuo, galintis perduoti žmogui savo galią ir išvesti iš susidariusio akligatvio. Dar vadinamas meilės bei dorybės simboliu, didina vaisingumą, ilgina gyvenimą, apsaugo nuo nelaimingų atsitikimų.

nefrito veido volelis

Nefrito volelio funkcijos

1. Mažina veido įtampą
2. Padidina odos elastingumą, stangrina ir tonizuoja odą
3. Mažina smulkių linijų ir raukšlių atsiradimą
4. Mažina pilvo pūtimą, akių maišus ir tamsius ratilus aplink akis
5. Padeda įsiskverbti į grožio produktus, tokius kaip veido kremai ir serumai, giliau į odą, kad jie geriau įsigertų
6. Skatina veido kraujotaką ir suteikia natūralų sveiką spindesį

Nefrito volelio ypatybes

Besisukantis nefrito kristalas, stimuliuodamas limfos veiklą bei veido raumenis, padės pastangrinti odą, patempti ją į viršų, sumažinti mimikos raukšleles. Stiprios energetikos kristalas taip pat maloniai atvėsins ir nuramins odą. Veido volelis taip pat puikiai pravers ir visoms serumų bei aliejų mėgėjoms – naudojant volelį veikliosios medžiagos dar geriau įsigers į odą. Reguliarus volelio naudojimas, naudojant švelnų spaudimą, padeda atverti užkimštą limfą ir iš viršutinės odos dalies išplauti toksinus.

Kaip naudoti Nefrito veido volelį

1. Nuplaukite veidą įprastomis valymo priemonėmis.
2. Tepkite bet kurią naktį kremas or serumo prie veido ir kaklo.
3. Judesiais aukštyn judinkite Nefrito volelį švelniai per kaktą, skruostus, aplink lūpų plotą ir kaklą. Užmerkite akis ir švelniai perbraukite per vokus, jei po akimis yra pūlingos akys ar maišeliai.
4. Naudokite volelį ant veido ir kaklo nuo 5 iki 10 minučių.
5. Norėdami sumažinti linijas ir raukšles, tris kartus per savaitę naudokite Nefrito volelį.
6. Nuvalykite Nefrito volelį pagal instrukcijas.

Nefrito volelio ir Gua Sha akmens plokštelės naudojimas

Kaip naudoti gua sha akmeniu?

Šį moters grožio rinkinį sudaro Nefrito veido volelis ir Gua Sha akmens plokštelė. Šių dviejų įrankių pagalba greitai pastebėsite veido pokyčius.

Dviejų rūšių:

Kaina – 19,00 eur

Skiriasi tik vieta iš kur gautas akmuo. Vienas šviesesnis – kitas tamsesnis. Funkcijos tokios pat, natūralumas abiejų 100 % natūralus.

    Sekite mane socialiniuose tinkluose

    Susisiekite

    Astipri.lt © 2023 Visos teisės saugomos