Kofermetas Q10 – sveikatai nepaprastai svarbi medžiaga

Kofermentas Q10

Kofermetas Q10 – sveikatai nepaprastai svarbi medžiaga

Kofermentas Q10 gerai mūsų sveikatai nepaprastai svarbi medžiaga, esanti visose mūsų organizmo ląstelėse. Jis, atlikdamas energijos nešėjo vaidmenį, būtinas normaliam ląstelių gyvenimui. 

Deja, bet bėgant metams, kofermentas Q10 natūraliai mažėja dėl organizme sulėtėjusio medžiagų biosintezės ir/arba dėl padidėjusio medžiagų apykaitos poreikio. Pastebima, kad jau nuo trisdešimt metų organizme jo gamyba sulėtėja. O sulaukus 50 metų CoQ10 lygis sumažėja daugiau kaip 50%. 

Kofermento Q10 funkcijos

 • Q10 ląstelėms suteikia energijos ir sulėtina senėjimo procesus.
 • Q10 palaiko smegenų funkciją (smegenys reikalauja net 20-25 % visos organizme gaminamos energijos (ilsintis), todėl joms būtinas gana didelis Q10 kiekis).
 • Riebalų deginimui, raumenų masei, ištvermei (Tyrimai atskleidžia, kad sveiki asmenys gali padidinti ištvermę, kiekvieną dieną suvartodami po 300 mg Q10. Ši medžiaga suteikia galimybę ilgiau atlikti sunkius fizinius pratimus, nejaučiant nuovargio). Q10 trūkumas gali lemti raumenų veiklos sutrikimą ir padidėjusį oksidacinį stresą. Papildomai vartojant Q10 galima sumažinti oksidacinę žalą ir raumenų masės nykimą , ypač tada, kai Q10 papildai derinami su fizine ar kita raumenis stimuliuojančia veikla.
 • Esant periodontitui ir spengimui ausyse.
 • Q10 stiprina širdį ir kraujagyslių sistemą bei mažina kraujospūdį. Švedų tyrimas atskleidė, kad Q10 ir seleno papildai gali sumažinti vyresnio amžiaus žmonių mirtingumą nuo širdies ir kraujagyslių ligų net iki 50 %.
 • Q10 apsaugo nuo terosklerozės ir išeminės širdies ligos. Keletas tyrimų atskleidė, kad sergant išemine širdies liga Q10 pasižymi teigiamu poveikiu.

 • Mažesnis pooperacinis širdies raumens pažeidimas. Australijos širdies chirurgas profesorius Frankas Rosenfeldtas atskleidė, kad 922 širdies ligomis sergančių pacientų tyrimas parodė, kad Q10 papildai lemia: mažesnį širdies raumens audinio pažeidimą; mažesnį širdies vaistų poreikį po operacijos; trumpesnę hospitalizacijų trukmę; mažesnes sveikatos išlaidas.
 • Q10 apsaugo nuo hipertenzijos net diabetikus.
 • Q10 gali sumažinti šalutinį cholesterolio kiekį mažinančių vaistų poveikį.
 • Stiprina imuninę sistemą ir kovoja su uždegimais.
 • Prasta spermos kokybė gali būti Q10 trūkumo rezultatas. Q10 svarbus spermatozoidų judrumui ir spermotozoidų ląstelių DNR apsaugai.
 • Mitochondrijų ligos dėl Q10 trūkumo: migreniniai galvos skausmai, senėjimas, lėtinio nuovargio sindromas, fibromialgija, šizofrenija, Parkinsono liga, Hantingtono liga ir kiti neurodegeneraciniai sutrikimai.
 • Q10 ir kiti antioksidantai gali pailginti onkologinių ligonių gyvenimo trukmę ir pagerinti jų gyvenimo kokybę.
Mityba, fizinis darbas, įvairios ligos(diabetas, infekcinės ligos, onkologinės, dantenų kraujavimas), vaistų vartojimas nuo cholesterolio bei kitų vaistų vartojimas ir kiti gyvenimo veiksniai mažina kofermento Q10 – CoQ10 lygį organizme.
 

„NeoLife CoQ10“

NeoLife kompanijos kofermentas Q10, tai puikus būdas įkrauti savo ląsteles kofermentu Q10 iš natūralių šaltinių. „NeoLife“ naudoja pačias šiuolaikiškiausias biogenines technologijas, jog galėtų pateikti natūralų (100 mg kiekvienoje dienos normoje), itin gerai biologiškai įsisavinamą KoQ10 kartu su unikaliomis svarbiausiomis drauge veikiančiomis maistinėmis medžiagomis.
Kiekis – 60 kapsulių
Kaina – 64,40 eur
Perkant daugiau nei vieną produktą taikoma 5% nuolaida
  Sekite mane socialiniuose tinkluose

  Susisiekite

  Astipri.lt © 2023 Visos teisės saugomos