Kas tie flavonoidai?

FLAVONOID

Kas tie flavonoidai?

Flavonoidai atstovauja didžiulį augalinės kilmės maisto medžiagų būrį. Nors ištirta tik nedaugėlis augalų rūšių, iki šiol rasti 4000 skirtingų flavonoidų tipų. Flavonoidai dėl jų cheminės struktūros yra didžiulio junginių būrio, vadinamų polifenoliais, dalis.

Flavonoidai yra  augalų pigmentai, suteikiantys jiems ryškių spalvų: mėlyną, violetinę, ryškiai žalią. Beje daugelis geltonų, orandžinių ir raudonų pigmentų (tie kurie nėra karotenoidai) priklauso flavonoidų šeimai. Karotenoidai tirpūs lipiduose, o flavonoidai labiausiai tirpsta vandenyje.

Turint omenyje mūsų maistą, daugiausias flavonoidų yra vaisiuose ir daržovėse. Daug flavonoidų yra arbatoje, vyne, citrusiniuose vaisiuose ir uogose. Flavonoidai veikia kaip skydas ir apsaugo nuo ultravioletinių spindulių. Slopina įvairius uždegimus, alergijas, gydo sinusitą, pūlingą anginą.

Kodėl Neolife Flavonoid Complex?

 • Plataus spektro vandenyje tirpstantys maisto papildai. Visos flavonoidų rūšys: flavonai, flavanoliai, antocianinai, katechinai, kurių yra daržovėse ir vaisiuose.
 • Natūralios medžiagos. Ypatingą flavonoidų mišinį ir koncentratą gamina iš naturalių spanguolių, kopūstų, žaliosios arbatos (be kofeino) burokėlių, šeivamedžių uogų, aviečių, vaivorų, raudonųjų ir juodųjų vynuogių, apelsinų ir citrinų. Mišinys papildytas vitamino C absobcijai sustiprinti.
 • Papilde esančių flavonoidų kiekis nustatytas remiantis laboratoriniais tyrimais. “Flavonoid Complex” esantį flavonoidų kiekį patvirtino laboratoriniai tyrimai.
 • Patogu naudoti. Kiekvienoje tabletėje yra optimalus flavonoidų kiekis iš flavonoidų turtingų daržovių ir vaisių.
 • Natūralus.

FLAVONOID

Flavonoidų trūkumas

Tyrimai patvirtina, jog vaisių ir daržovių vartojimas turi poveikį savijautai. Tačiau kaip rodo Europos šalių statistika, vaisių ir daržovių vartojama žymiai mažiau, nei rekomenduojama. Vaisiuose ir daržovėse yra daugiausiai flavonoidų. Šių produktų mes vartojame mažai, todėl šių medžiagų pakankamai negauname.

Flavonoidai ir vitaminas C: puikus junginys

Taip istoriškai susiklostė, jog flavonoidai žmonėms asocijuojasi su vitaminu C. Dar 1939 m. citrusiniuose vaisiuose esantys flavonoidai buvo vadinami vitaminu P ir buvo pastebėta, kad jie skatina vitamino C aktyvumą. Neolife siekdami padidinti maisto medžiagų efektyvumą, šiuos citrusinių vaisių elementus vartoja maisto papildų gamyboje. Šiandien apie :Flavonoid Complex” flavonoidų ir vitamino C sąveiką žinoma dar daugiau. Kiekvienoje” Flavonoid Complex” kapsulėje yra 30 mg vitamino C, kuris skatina absorbciją ir apsaugo flavonoidus nuo oksidacijos.

Jeigu susidomėjote ir norėtumėte papildyti savo organizmą “Flavonoid Complex” susisiekite su manimi.

Kiekis – 60 tablečių

Kaina – 31,80 eur

 

  Sekite mane socialiniuose tinkluose

  Susisiekite

  Astipri.lt © 2023 Visos teisės saugomos