Flavonoidai atstovauja didžiulį augalinės kilmės maisto medžiagų būrį. Nors ištirta tik nedaugėlis augalų rūšių, iki šiol rasti 4000 skirtingų flavonoidų tipų. Flavonoidai dėl jų cheminės struktūros yra didžiulio junginių būrio, vadinamų polifenoliais, dalis.
Flavonoidai yra augalų pigmentai, suteikiantys jiems ryškių spalvų: mėlyną, violetinę, ryškiai žalią. Beje daugelis geltonų, orandžinių ir raudonų pigmentų (tie kurie nėra karotenoidai) priklauso flavonoidų šeimai. Karotenoidai tirpūs lipiduose, o flavonoidai labiausiai tirpsta vandenyje.
Turint omenyje mūsų maistą, daugiausias flavonoidų yra vaisiuose ir daržovėse. Daug flavonoidų yra arbatoje, vyne, citrusiniuose vaisiuose ir uogose. Flavonoidai veikia kaip skydas ir apsaugo nuo ultravioletinių spindulių. Slopina įvairius uždegimus, alergijas, gydo sinusitą, pūlingą anginą.
Tyrimai patvirtina, jog vaisių ir daržovių vartojimas turi poveikį savijautai. Tačiau kaip rodo Europos šalių statistika, vaisių ir daržovių vartojama žymiai mažiau, nei rekomenduojama. Vaisiuose ir daržovėse yra daugiausiai flavonoidų. Šių produktų mes vartojame mažai, todėl šių medžiagų pakankamai negauname.
Flavonoidai ir vitaminas C: puikus junginys
Taip istoriškai susiklostė, jog flavonoidai žmonėms asocijuojasi su vitaminu C. Dar 1939 m. citrusiniuose vaisiuose esantys flavonoidai buvo vadinami vitaminu P ir buvo pastebėta, kad jie skatina vitamino C aktyvumą. Neolife siekdami padidinti maisto medžiagų efektyvumą, šiuos citrusinių vaisių elementus vartoja maisto papildų gamyboje. Šiandien apie :Flavonoid Complex” flavonoidų ir vitamino C sąveiką žinoma dar daugiau. Kiekvienoje” Flavonoid Complex” kapsulėje yra 30 mg vitamino C, kuris skatina absorbciją ir apsaugo flavonoidus nuo oksidacijos.
Jeigu susidomėjote ir norėtumėte papildyti savo organizmą “Flavonoid Complex” susisiekite su manimi.
Kiekis – 60 tablečių
Kaina – 31,80 eur