Karotenoidai – geriausia apsauga nuo vėžio

Carotenoid complex

Karotenoidai – geriausia apsauga nuo vėžio

Karotenoidai – tai pigmentinės medžiagos, kurios suteikia spalvą daržovėms ir vaisiams. Šiai dienai yra žinoma apie 600 karotenoidų. Karotenoiduose yra apsaugančios organizmą medžiagos. Karotenoidai – tai ląstelės apsauginė medžiaga nuo laisvųjų radikalų ir laisvojo deguonies, kurie dirgina ir oksiduoja ląstelę (jeigu laisvasis deguonis gali laisvai veikti, jis gali pakenkti DNR ląstelei ir sukelti genetines mutacijas).

Žmogaus organizmas nesugeba sintetinti karotenoidų, todėl juos yra būtina gauti su maistu. Karotenoidai – vitamino A provitaminiai. Iš karotenoidų organizme sintetinasi reikalingas vitamino A kiekis, visa kita ištirpsta organizme. Karotenoidų vartojimas dideliais kiekiais skirtingai nuo per didelio vitamino A kiekio naudojimo, yra nekenksmingas. Karotenoidai tirpsta riebaluose. Jie kaupiasi riebalus laikančiuose audiniuose organizme, neutralizuodami laisvuosius radikalus ir būdami antioksidantais riebalinėje terpėje.

Karotenoidų funkcijos

 • Apsaugo organizmą nuo ligų
 • Pagreitina gijimą. Karotenoidai – geriausia apsauga nuo vėžio
 • Padeda esant alergijai
 • Gerina imuninės sistemos veiklą
 • Sumažina cholesterolio kiekį kraujyje
 • Apsaugo nuo apšvitinimo (ypatingai tam yra linkę žmonės, dirbantys su kompiuteriu)
 • Puiki apsauga akims
 • Apsaugo plaučių ląsteles
 • Apsaugo skydliaukę
 • Apsaugo nuo ultravioletinių spindulių, tuo pačiu pagreitina įdegį

NeoLife Carotenoid Complex

„NeoLife Carotenoid Complex“ suteiks natūralių maistinių medžiagų iš morkų, pomidorų, špinatų, raudonųjų paprikų, braškių, abrikosų ir persikų. Tai mitybos papildas, kuris siūlo pilnavertį optimalaus kiekio karotenoidų, esančių daržovėse ir vaisiuose, pasirinkimą. „Carotenoid Complex” – tai vienintelis produktas, kuriame yra visas karotenoidų spektras! Kiekvienoje kapsulėje yra tiek augalinės kilmės maistinių medžiagų, kiek jų yra optimalioje turtingoje karotenoidų vaisių ir daržovių porcijoje. Produkto vystymas truko 7 metus. Pirmasis ir vienintelis karotenoidų maisto papildas, kurį tyrę USDA mokslininkai patvirtino, kad jis padeda apsaugoti ląsteles ir padėti stiprinti imunitetą

Jei norite imunitetą per ~20 dienų sustiprinti vidutiniškai 37%, kviečiu išmėginti šį produktą. Jame – antioksidantai, bekompromisė gamtos galia, kuriai NeoLife SAB mokslininkai suteikė patogų pavidalą.

Susisiekite pabendrausime, pakonsultuosiu ir patarsiu visais iškilusiais mitybos ir sveikatos klausimais.

Kiekis – 90 kapsulių

Kaina – 79,90 eur

Perkant daugiau nei vieną prekę, antrai taikoma 5% nuolaida.

  Sekite mane socialiniuose tinkluose

  Susisiekite

  Astipri.lt © 2023 Visos teisės saugomos