Mitybos planasSveikatai gerinti

Individualus svorio metimo mitybos planas

Mitybos planas

Nesi patenkintas savo sveikata ar kūno išvaizda? Atsibodo lipant laiptais padusti ar skųstis kojų skausmais? Nusprendei ir nori savo gyvenime pokyčių? Jei atsakei į klausimus taip! Aš galiu tau padėti.

Siūlau išbandyti šias paslaugas:

  1. Konsultacija sveikatos klausimais (elektroniniu paštu, telefonu ar susitikimu) – padėsiu atsakyti į visus klausimus iškilusius dėl sveikatos, kokio maisto atsisakyti, ko vengti, esant vienokiai ar kitokiai užklupusiai sveikatos problemai.
  2. Konsultacija mitybos klausimais (elektroniniu paštu, telefonu ar susitikimu) – padėsiu išsirinkti sveikesnio maisto alternatyvas, patarsiu ko geriau atsisakyti, ar ką dažniau rinktis. Paanalizuosime produktų etiketes.
  3. Individualus svorio mitybos planas (elektroniniu paštu) – sudarysiu individualų svorio mitybos planą, atsižvelgiant į jūsų išsikeltus tikslus, kuriame rasite patarimus, receptus, sveikesnio maisto alternatyvų. Mitybos planas svorio metimui, vyrams ir moterims yra sudaromas pagal Jūsų užpildytą anketą, kurioje papasakosite apie savo mitybos įpročius, fizinį pasiruošimą bei nurodysite kitus savo fizinius duomenis: ūgis, svoris, amžius ir kt. Planas skirtas žmonėms, kurie yra visavalgiai ir neturi specialių mitybos poreikių, alergijų, didelių sveikatos sutrikimų susijusių su maistu, bet bus atsižvelgta ką žmogus mėgsta, o ko ne.
  4. Konsultacija kokių maistinių medžiagų trūksta mano organizmui (elektroniniu paštu, telefonu ar susitikimu) – atsižvelgiant į jūsų sveikatą ir savijautą parinksiu produktus, kurių trūksta jūsų organizmui.

Susisiekite pabendrausime ir išsiaiškinsime kokių pokyčių jūsų mityboje reikia.

Paslaugas, galite rinktis atskirai arba rinktis mitybos planą su visomis šiomis paslaugomis kartu, nes įsigyjant mitybos planą visos kitos paslaugos dovanojamos nemokamai.

Mitybos planas

Mes kartu galime pasiekti puikių rezultatų kūno svorio permainose, o taip pat sveikatoje. Nieko nelauk ir pradėkime jau šiandien!

Gal norite plačiau sužinoti apie maistines medžiagas: baltymus, riebalus.

Related posts
Maisto papildaiSveikatai gerinti

Kas tie flavonoidai?

Maisto papildaiSveikatai gerinti

Vitamino E naudos atskleidimas: kaip ši maistinė medžiaga gali pagerinti jūsų sveikatą ir savijautą

Maisto papildaiSveikatai gerinti

Karotenoidai – geriausia apsauga nuo vėžio

Maisto papildaiSveikatai gerinti

Kofermetas Q10 - sveikatai nepaprastai svarbi medžiaga

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *