Individualus svorio metimo mitybos planas

Mitybos planas

Individualus svorio metimo mitybos planas

Nesi patenkintas savo sveikata ar kūno išvaizda? Atsibodo lipant laiptais padusti ar skųstis kojų skausmais? Nusprendei ir nori savo gyvenime pokyčių? Jei atsakei į klausimus taip! Aš galiu tau padėti.

Siūlau išbandyti šias paslaugas:

  1. Konsultacija sveikatos klausimais (elektroniniu paštu, telefonu ar susitikimu) – padėsiu atsakyti į visus klausimus iškilusius dėl sveikatos, kokio maisto atsisakyti, ko vengti, esant vienokiai ar kitokiai užklupusiai sveikatos problemai.
  2. Konsultacija mitybos klausimais (elektroniniu paštu, telefonu ar susitikimu) – padėsiu išsirinkti sveikesnio maisto alternatyvas, patarsiu ko geriau atsisakyti, ar ką dažniau rinktis. Paanalizuosime produktų etiketes.
  3. Individualus svorio mitybos planas (elektroniniu paštu) – sudarysiu individualų svorio mitybos planą, atsižvelgiant į jūsų išsikeltus tikslus, kuriame rasite patarimus, receptus, sveikesnio maisto alternatyvų. Mitybos planas svorio metimui, vyrams ir moterims yra sudaromas pagal Jūsų užpildytą anketą, kurioje papasakosite apie savo mitybos įpročius, fizinį pasiruošimą bei nurodysite kitus savo fizinius duomenis: ūgis, svoris, amžius ir kt. Planas skirtas žmonėms, kurie yra visavalgiai ir neturi specialių mitybos poreikių, alergijų, didelių sveikatos sutrikimų susijusių su maistu, bet bus atsižvelgta ką žmogus mėgsta, o ko ne.
  4. Konsultacija kokių maistinių medžiagų trūksta mano organizmui (elektroniniu paštu, telefonu ar susitikimu) – atsižvelgiant į jūsų sveikatą ir savijautą parinksiu produktus, kurių trūksta jūsų organizmui.

Susisiekite pabendrausime ir išsiaiškinsime kokių pokyčių jūsų mityboje reikia.

Paslaugas, galite rinktis atskirai arba rinktis mitybos planą su visomis šiomis paslaugomis kartu, nes įsigyjant mitybos planą visos kitos paslaugos dovanojamos nemokamai.

Mitybos planas

Mes kartu galime pasiekti puikių rezultatų kūno svorio permainose, o taip pat sveikatoje. Nieko nelauk ir pradėkime jau šiandien!

Gal norite plačiau sužinoti apie maistines medžiagas: baltymus, riebalus.

    Sekite mane socialiniuose tinkluose

    Susisiekite

    Astipri.lt © 2023 Visos teisės saugomos