Gerųjų Bakterijų Nauda

gerosios bakterijos

Gerųjų Bakterijų Nauda

Gerąsias bakterijas įprasta sieti su sklandžia virškinimo sistema, tačiau jų nauda kur kas įvairiapusiškesnė. Jos skatina B grupės vitaminų, antioksidantų, vitamino K gamybą, stimuliuoja imuninę sistemą, skatina žarnyno gleivinę nuo išorinių mikroorganizmų saugančių medžiagų gamybą. Jos taip pat padeda iš organizmo pasišalinti toksinams ir kitoms nereikalingoms medžiagoms.

Žmogaus žarnyne – pilna įvairiausių bakterijų. Jų priskaičiuojama daugiau nei 400 rūšių, o viename grame storosios žarnos turinio gali knibždėti nuo 10 iki 1000 milijardų bakterijų. Ir tikrai ne visos jos geros. Nemažai bakterijų sukelia ligas, kitos žalą daro tik tada, kai nusilpsta organizmo gynybinės funkcijos. Yra ir tokių bakterijų, kurios tiesiog yra – nei labai naudingos, nei žalingos. Tos bakterijos, kurios mums padeda gerai jaustis ir išlikti sveikiems, vadinamos probiotikais.

Gerųjų bakterijų, arba probiotikų, yra keletas rūšių, bet aktyviausios ir naudingiausios – bifidobakterijos ir laktobacilos (pieno rūgšties bakterijos). Bifidobakterijos slopina patogeninių ir puvimo bakterijų dauginimąsi ir normalizuoja žarnyno mikroflorą, skatina virškinimą ir gydo funkcinius žarnyno sutrikimus.

Kodėl NeoLife gerosios bakterijos – Acidophilus Plus?

Gerieji mikroorganizmai, palaikantys gerą jūsų žarnyno mikrofloros pusiausvyrą.

 • Padeda veikti žarnyne
 • Penki milijarkai “gyvų” mikroorganizmų vienoje kapsulėje. Patogu vartoti – tik viena kapsulė per dieną.
 • Iš raugintų pieno produktų – gaunate visą jų naudą be papildomų kalorijų
 • Originalus penkių tipų kliniškai ištirtų probiotikų mišinys: Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus bulgaricus, Lactobacillus paracasei, Bifidobacterium animals ir Streptococcus thermophilus.
 • Išskirtinė “Gel-Gard” apsaugos sitema, kuri apsaugodama bakterijas nuo agresyvios skrandžio rūgšties, garantuoja maksimalų jų kiekio patekimą į žarnyną.
 • Skirtas visai šeimai
 • 1 kapsulė atstoja – 10 jogurto porcijų

Vienos populiariausių visame pasaulyje yra šios:

California Gold Nutrition, LactoBif 5 Probiotics

Jūsų kūnas yra pilnas naudingų bakterijų, kurios palaiko svarbias funkcijas, tačiau jūsų natūralus mikrobiomas gali tapti nesubalansuotas, o tai dažnai sukelia nemalonių virškinimo problemų. California Gold Nutrition LactoBif® 5 probiotikai gali padėti išlaikyti jūsų žarnyno pusiausvyrą, nes į jūsų sistemą patenka daugiau gerųjų bakterijų, kurios gali padėti pagerinti virškinimo ir imuninės sistemos sveikatą bei palengvinti įprastus virškinimo simptomus.

LactoBif 5

California Gold Nutrition, LactoBif 5 Probiotics

Šiame patentuotame bakterijų mišinyje gausu kelių naudingų probiotikų. Formulėje yra Lactobacillus acidophilus, vienas žinomiausių probiotikų. Taip pat antimikrobinių ir antivirusinių savybių, kurios gali padėti palaikyti imuninę sistemą ir užkirsti kelią ligoms. Be to, įtrauktas dar vienas gerai žinomas Bifidobacterium longum, kuris gamindamas pieno ir acto rūgštį gali padėti palaikyti žarnyno sveikatą. Unikalus mišinys sukurtas taip, kad pagerintų virškinimą gali padėti nuraminti įprastas virškinimo problemas, tokias kaip skrandžio sutrikimas, dujų susidarymas, vidurių užkietėjimas, viduriavimas ir pilvo pūtimas. Šios gerosios bakterijos tinka vegetarams, sukurtas be pieno, glitimo, GMO ar sojos.

Jums taip pat būtų naudinga paskaityti apie toksinų šluotą – Betaguard.

  Sekite mane socialiniuose tinkluose

  Susisiekite

  Astipri.lt © 2023 Visos teisės saugomos