Energijos šaltinis sportuojančiai šeimai ir vaikams

VitaSquares

Energijos šaltinis sportuojančiai šeimai ir vaikams

„Sportas – sveikata!“ Nuo vaikystės girdimas posakis. Ir tikrai, rūpestingi tėvai džiaugiasi savo atžalomis, mėgstančiomis judėjimą. O kiek laimės atneša pirmieji jų laimėjimai – pagiriamasis raštas už kokią nors sporto rungtį, medalis už puikų žaidimą krepšinio aikštelėje arba taurė už prizinę vietą futbolo varžybose! Tai tikras pasididžiavimas tėvams. Vaikai apskritai yra judrūs. O daug sportuojančiam ar judančiam jaunam organizmui, kad tinkamai vystytųsi, greitai atgautų jėgas po didesnio fizinio krūvio ir gautų pakankamai energijos, yra labai svarbi mityba. Jis turi gauti visų jam reikalingų maistinių medžiagų.

sportuojantys vaikai

Deja, vaikai dažnai renkasi ne sveiką ir naudingą maisto produktą, kurio sudėtyje yra visos reikalingos maistinės medžiagos (vitaminai, mineralai, baltymai), bet pagal jų suvokimą tiesiog gražiai atrodantį ir skanų – traškučius, gazuotus gėrimus, dešrainius ar mėsainius, saldainius ar paprasčiausiai bevertę bandelę. Ir, žinoma, kad tai neretai daro tėvams nematant ir nežinant! Netinkama mityba ir nepakankamas reikalingų maistinių medžiagų kiekis vaiko organizmui gali sukelti daug bėdų – sutrikti augimas, kaulų vystymasis, sumažėti atsparumas įvairioms ligoms. Būtent dėl šios priežasties rūpestingų tėvų užduotis yra užtikrinti, kad jų vaikai ne tik tinkamai maitintųsi, bet ir gautų visas reikalingas maistines medžiagas. Užimtiems tėveliams kartais nėra taip lengva sukontroliuoti, ar jų vaikai mokykloje ar už jos ribų renkasi tinkamą maistą.

vaikų bloga mityba

Pasaulyje pripažinta kompanija NeoLife tokiems tėvams siūlo puikią išeitį – NeoLife maisto papildus, kramtomąsias tabletes, VITA-SQUARES ir puikaus skonio gėrimą NUTRISHAKE. Šie NeoLife produktai ypač tinka ir reikalingi žmonėms, kurie yra fiziškai aktyvūs ir sunaudoja daug energijos, pavyzdžiui, sportuojantys vaikai, ir, kurie dažnai patiria stresą.

Kramtomosios tabletės VITA-SQUARES pagamintos pagal formulę, kuri yra specialiai pritaikyta vaikų mitybos poreikiams:

  • užtikrins tinkamą vaiko organizmo vystymąsi ir augimą,
  • sustiprins jo apsaugą
  • ir svarbiausia – užpildys vaiko mitybos spragas.

Šio produkto sudėtyje yra vitaminų, mineralų, lipidų, sterolių ir kitų natūralių maistinių medžiagų, kurių taip trūksta maiste, tačiau yra itin svarbios gerai vaiko sveikatai. VITA-SQUARES neabejotinai pasirūpins tinkamu „statybinių medžiagų“ kiekiu, kurios padės augančiam vaiko organizmui.

Be kramtomųjų tablečių, NeoLife dar siūlo paragauti NUTRISHAKE gėrimų. Šie puikaus šokolado, vanilės, kavos ir braškių skonio baltyminiai gėrimai yra idealus pasirinkimas ir sportuojančiam, ir tiesiog judriam vaikui. Ryte savo nenorintį keltis vaiką galite pažadinti viena stikline NUTRISHAKE gėrimo, kuriame gausu pačių geriausių maistinių medžiagų. Galima sakyti, kad jo organizmui šis gėrimas taptų aukščiausios kokybės „kuru“, tinkančiu ne tik dienos pradžiai, bet ir visai dienai.

Beje, NUTRISHAKE gėrimas tinka ne tik vaikams, bet ir visai šeimai. Jo sudėtyje esančios medžiagos aprūpina ląsteles būtinosiomis maistinėmis medžiagomis. Subalansuotas baltymų, angliavandenių ir riebalų kiekis užtikrins, kad organizmas bus išvtermingesnis ir energingesnis visą dieną. Sumaišę gėrimą su pienu, sultimis ar net vandeniu, gausite pilnavertį maistą – visų 22 aminorūgščių, kurios svarbios žmogaus mitybai, šaltinį. Beje, jei sumaišysite gėrimą su pienu, jūsų ar jūsų vaiko organizmas gaus net pusę vienos paros kalcio normos.

Neolifeshak

Rūpinkitės savo šeimos ir vaikų sveikata, kad judant ir sportuojant jiems nepritrūktų energijos! O NeoLife siūlomi maisto papildai VITA-SQUARES kramtomosios tabletės ir NUTRISHAKE gėrimai tik palengvins jūsų rūpestį ir papildys energijos rezervą!

    Sekite mane socialiniuose tinkluose

    Susisiekite

    Astipri.lt © 2023 Visos teisės saugomos