Energijos ir jėgų atgavimas su aminorūgštimis

Aminorūgštys Ami-Tone

Energijos ir jėgų atgavimas su aminorūgštimis

Nuovargis, trūksta energijos, raumenų skausmas po sunkaus darbo ar treniruotės – tai ne vieno sunkų fizinį darbą dirbančio ar sportuojančio žmogaus problema.
„Sport AMI-TONE” – aminorūgščių papildas suteikia būtinų aminorūgščių:
 
L-arginino – tai kai kuriais atvejais nepakeičiama aminorūgštis. Tai reiškia, kad labai svarbu su maistu aprūpinti ja organizmą, kuomet fiziologiniai jėgų atgavimo poreikiai didesni už organizmo gebėjimą ją gaminti.
 
L-ornitino, kuri susidaro skaidant l-argininą. Ornitinas yra būtinas amoniako šalinimui iš kraujo. Ornitinas inkstuose gali vėl virsti argininu ir tokiu būdu suteikti organizmui arginino naudą.
 
L-tirozino – kurio reikia antinksčių hormonų epinefrino (adrenalino), norepinefrino (noradrenalino) ir neutransmiterio dopamino gamybai.
 
Cholino, kuris yra gyvybiškai svarbi maistinė medžiaga, padedanti palaikyti normalią homocisteino apykaitą ir normalią kepenų veiklą. Jis laikomas viena iš lipotropinių medžiagų ir su kitomis medžiagomis padeda palaikyti normalią lipidų apykaitą.
  • Cholinas reikalingas centrinės nervų sistemos struktūrai ir funkcijai – yra membranų ir „atminties“ neurotransmiterio acetilcholino dalis.
  • Inozitolis – maistinės medžiagos, esančios kiekvienoje ląstelėje ir atliekančios svarbų vaidmenį perduodant signalus. Tai svarbi ląstelių membranų fosfolipidų dalis.
Jeigu ir Tau nesvetimas nuovargis, trūksta energijos ar kankina raumenų skausmas po sporto, išbandyk „Sport AMI-TONE”
Kiekis – 120 tablečių
Kaina – 59,00 eur
Perkant daugiau nei vieną prekę, antrai prekei taikau 5% nuolaidą.
Taip pat skaitykite apie magnį, kuris atsakingas už 700 biocheminių reakcijų organizme.
    Sekite mane socialiniuose tinkluose

    Susisiekite

    Astipri.lt © 2023 Visos teisės saugomos