Būk nepriklausomas – dirbk savo pasirinktu laiku

Darbas laisvu grafiku

Būk nepriklausomas – dirbk savo pasirinktu laiku

Kokia prabanga yra bandyti, klysti, verkti, keltis, vėl juoktis, ieškoti, išsisukti iš patogaus kelio ir nueiti kažkur laukais… Nors ir labai sunku dėlto niekada nesigailėti. Kartais būna taip gaila savęs, baisu ir liūdna. Bet visą tai nugali vienas jausmas – nesigailiu, kad visa tai pradėjau.

Gyvenimą kuriame patys

Jeigu norime, kad svajonės pildytųsi, reikia ne tik jomis tikėti, bet ir kažką daryti, tol kol jos taps realybe. Noriu, bet bijau gal kada ateityje, kai bus lengviau, geriau, patogiau ir paprasčiau, bet juk tai ne išeitis, pasiteisinimas ir išsisukinėjimas. Svajonių išsipilymas turi laiką dabar arba laiką per vėlu. Net ir sunkiausiais tarpsniais, kai mastai ką aš pridirbau siekiant šios svajonės, gal tai visiška nesąmonė, klaida, nesusipratimas, net ir tada nugali mintis: geriau pabandyti ir gailėtis, nei gailėtis, kad neišdrįsai arba pernelyg ilgai laukei. Į šį gyvenimą mes atėjome ir kentėti ir džiaugtis. Juk visas gyvenimas susideda iš smulkmenų, kurie gali džiuginti arba įkyriai kankinti kaip mažas akmenukas bate. Todėl esame kiekvieną dieną atsakingi už mus lydinčią šventę, kurią galime susikurti patys.

Būk nepriklausomas - dirbk savo pasirinktu laiku

Privertė susimąstyti apie dabartinį nemielą ir nemalonu darbą? Gal reikėtų kažką keisti, imtis ir išbandyti naują? Aš buvau taip pat pasimetusi, nes nežinojau kas esu ir kuo noriu būti. Vienas darbas malonus, bet sunkiai suderinamas su asmeniniais poreikiais, kitas darbas sunkus, pilnas rutinos ir užsidarymo savyje. Garsiai sau pasakiau niekada nevėlu bandyti ir kažką keisti, nuo to mūsų gyvenimas taps tik įdomesnis. Mečiau sau įšūkį ir pabandžiau visiškai man naują srity, prieš kurią buvau skeptiškai nusiteikusi, bet juk nepabandęs nesužinosi. Nesmerkiau, bet ir nemėgau žmonių dirbančių tinkliniame marketinge, kodėl? Atsakymas paprastas, žmogus dirbdamas savo darbą turi juo nusimanyti, jeigu to nemoki ar nesidomi, tu negali dirbti to ir juolabiau padėti kitam. Gerbiu žmones kurie myli savo darbą, kasdien domisi juo, ieško, mokosi, sprendžia, klysta, stojasi. Kai esi toks žmogus gali dirbti samdomą darbą ir būti puikiu ir mylimu darbuotoju, bet kai esi toks žmogus gali taip pat rinktis būti laisvas ir puikus vadovas savo versle.

Apie naują startą

Nežinodama kas esu ir kas mane domina aš klaidžioju po gyvenimą. Noriu išbandyti viską ir surasti, tai kas man teiktų begalinį džiaugsmą ir atsidavimą. 2014 metais turėjau galimybę susipažinti su nauja man dar nežinoma kompanija NeoLife. Pradėjau vartoti jos siūlomus produktus norint išsigyti sveikatą, tapti sveikesne ir energingesne. Pastebėjusi savo sveikatos pagerėjimą, pradėjau pirkti savo šeimos nariams. Susitikusi su draugėmis išsiplepėdavom apie viską, žinoma ir apie sveikatą. Jos taip pat nusprendė išbandyti, nes juk nepabandęs nesužinosi kas gali tau padėti. Kai aplinkui mane atsirado tiek daug vartojančių NeoLife vitaminus, gavau pasiūlymą pirkti pigesnėmis kainomis nei klientas. Aš žinoma sudvejojau, bet gerai pagalvojusi apsisprendžiau, o kodėl man nesutaupius. Keletą metų pati užsisakinėjau vitaminus, kosmetiką ir namų priemones mažesnėmis kainomis, aprūpindama tik šeimos narius ir drauges. Kai visi aplinkui laimingi ir džiaugiasi savo pagerėjusia sveikatos būkle pradėjo dalintis vieni su kitais, pradėjau vis daugiau ir daugiau žmonių užsakinėti produktus. Taip ir prasidėjo mano verslas. Atsirado žmonių, kaip aš, kurie norėjo tiesiog vartoti produktus mažesnėmis kainomis prisijungė prie komandos ir pirko produktus sau. Kol ateina tas noras, kad aš galiu dalintis su daugiau žmonių ir ne tik pagelbėti svarbiausiu klausimu – sveikata, bet nuo to uždirbti dar gerus pinigus ir jaustis finansiškai laisva. Taip sukūriau savo komanda su kuria siekiame būti sveiki, energingi, laisvi ir finansiškai nepriklausomi.

Būnant “NeoLife” šeimos dalimi jūs taip pat:

 • Būsite sveiki ir išmoksite dalintis geros sveikatos patirtimi su jums brangiais žmonėmis
 • Tapsite puikios bendruomenės dalimi ir kartu kursite sveikesnį ir laimingesnį gyvenimą
 • Išlipsite iš skolų
 • Pirksite kokybiškus produktus mažesnėmis kainomis
 • Sukursite stiprų finansinį pagrindą savo šeimai
 • Turėsite daugiau laiko savo šeimai, draugams
 • Būsite sau viršininkas ir galėsite nuspręsti kur, kiek ir kada norite savo laiką skirti darbui
 • Galėsite mėgautis oriu pensiniu amžiumi
 • Svajonėms turėsite pinigų ir laiko
 • Dirbti galėsite, bet kuriam pasaulio kampely
 • Keliauti galėsite kasdien

Trumpai apie NeoLife kompaniją

„NeoLife“ – tarptautinė kompanija, gyvuojanti jau nuo 1958-ųjų metų (ankstesnis pavadinimas – GNLD). Pradžia – Jungtinėse Amerikos Valstijose, šiandien – jau virš 55 pasaulio rinkų, Lietuvoje, oficialiai, nuo 2006-ųjų metų. Kuri gamina ir parduoda kasdienio vartojimo produktus –  maisto papildaipapildai sportui, provitaminai, vitaminai, mineralai, amino rūgštys, kosmetika: kūno ir veido priežiūros priemones „Nutriance Organic” bei švaros priemonės „Golden”, taip pat unikalią svorio metimo programą. Autoriai – grupė mokslininkų, susijungusių į Mokslo patarėjų tarybą (SAB), žinomų savo srities specialistų visame pasaulyje. Juos subūrė Arthur’as Furst’as, toksikologas, onkologas, onkologijos pradininkas, Oksfordo universitete įkūręs vėžio tyrimų laboratoriją, išradęs, taip vadinama, “skystą chemoterapiją per burną”, iš kurio vadovelių žmonės studijuoja mediciną. Prisijungęs prie šios kompanijos realizavo savo seną svajonę – lėtinių ligų prevenciją…

“NeoLife verslas yra unikalus ir įdomus tuo, jog nereikalauja jokių specialių mokymų, kad galėtume jį pradėti. Norint pradėti šį verslą, nereikės įgyti specialaus išsilavinimo, nes šiame versle pakanka gyvenimo mokyklos ir jūsų gyvenimiškos patirties. Anksčiau įgytas išsilavinimas, buvę darbai bei puoselėtii santykiai su žmonėmis vienaip ar kitaip padės jums pasiruošti šiai veiklai. Kai tik nuspręsite pradėti savo “NeoLife” verslą, jūsų komanda ir kompanija bus šalia, pasirengę suteikti jums įrankius bei mokymus, reikalingus šio verslo patirčiai bei tobulėjimui. Dalyvavimas konferencijose, susitikimai su žmonėmis, pokalbiai – visa tai suteikia jums papildomos naudingos patirties. Nenuvertinkite šių dalykų ir jokiu būdu nepasiduokite dar net nepradėję. Turėkite tikslą. Atsakykite į klausimus. Kur norėtumėte save matyti kitais metais, po 5 ar po 10 metų? Ką norite nuveikti? Kam norite padėti? Kokiu būdu norite būti naudingi? Kai turi tikslą ir tiki savimi be gėdos ar kaltės jausmo, randi savyje drąsos eiti tolyn.

Dabar pats tinkamiausias laikas tapti vienos iš sparčiausiai besiplečiančių sveikatingumo kompanijų dalimi “NeoLife”. “NeoLife” jums siūlo išskirtinį aukščiausios kokybės produktų asortimentą ir galimybę patiems pasirūpinti savo finansine ateitimi, padedant kitiems džiaugtis geresne savijauta. Būdamas konsultantu, jūs galite pasinaudoti neribota “NeoLife” atlygio plano siūloma pajamų galimybe. Dirbant iš namų galime būti produktyvesni, nei bet kada anksčiau. Įmonės teikiami darbo įrankiai bei internetinės susitikimų platformos leidžia mums bendrauti su daugybe žmonių ir daugiau laiko skirti savo verslui.

verslo-galimybe

Uždirbti – paprasta

 1. Pardavimo pelnas: gaunate pelną parduodami produktus tiesioogiai savo klientams.
 2. Sales Volume Bonus (SVB): nuo mėnesio pradžios, kada tampate Manager, galite užsidirbti Sales Volume Bonus.
 3. Leadership Development Bonus (LDB): kai pasiekiate Director titulą, galite uždirbti Leadership Development Bonuses premijų už kitus Qualified Directors jūsų organizacijoje.
 4. Network Development Bonus (NDB): kai tik tampate President Team nariais, galite kvalifikuotis Network Development Bonus premijoms, kurios nišmokamos už viso tinklo veiklą.
 5. Skatinimo programos: taip pat galite kvalifikuotis ir uždirbti skatinimo, asmeninio pripažinimo ir kelionėms skirtų išmokų, kurios skaičiuojamos atsižvelgiant į darbo rezultatus.

Kelias į Olimpą

Kelias į olimpą
Mūsų tikslas kilti karjeros laipteliais aukštyn, nes tai mus nuves į sėkmingesnį gyvenimą ir ramesnį rytojų.
Laipteliai lengvai pasiekiami, jeigu skirsi laiko, įdėsi pastangų ir būsi motyvuotas nesustoti aplankius įšūkiams. Būk savimi pasitikintis nebijok klysti, eikime kartu pasitikti geresnio rytojaus.
Junkis į mano komandą, Aš laukiu Tavęs, Mes kartu sukursime sėkmingą ir didelį verslą!
[su_button url=”https://neolifeshop.com/create_account.php?type=reseller&sponsor=57-841347″ target=”self” style=”flat” background=”#b6e19d” color=”#FFFFFF” size=”7″ wide=”no” center=”yes” radius=”auto” icon=”” icon_color=”#FFFFFF” text_shadow=”none” desc=”” download=”” onclick=”” rel=”” title=”” id=”” class=””]Pradėti dabar[/su_button]
  Sekite mane socialiniuose tinkluose

  Susisiekite

  Astipri.lt © 2023 Visos teisės saugomos