Naudingi patarimai

Artėjantis pavasaris džiugina ne visus

Pavasarinė alergija

Artėjantis pavasaris ir šiltėjantys orai džiugina ne visus. Sprogstant pirmiesiems medžių pumpurams, pražydus pirmiesiems žiedams nemažai žmonių kenčia nuo alergijos. Sergančiųjų alerginėmis ligomis daugėja visame pasaulyje. Alergija yra sisteminė liga, paveikianti visą organizmą, tai neįprasta reakcija į aplinkoje esančias nekenksmingas medžiagas, t. y. alergenus: žiedadulkes. Alergenai į mūsų organizmą gali patekti per nosį, burną, akis, odą ir tapti šienligės, konjunktyvito, bronchinės astmos priepuolių priežastimi.

Daugiau nei 50 augalų rūšių sukeliančių alergiją. Augalai, kurių žiedadulkės sukelia alergines ligas, skirstomi į tris pagrindines grupes:

  • medžiai (beržas, lazdynas, alksnis, gluosnis ir kt.);
  • pievų žolės (motiejukas, miglė, eraičinas, svidrė ir kt.);
  • piktžolės (kietis, varputis, pelynas, dilgėlė ir kt.).

Kaip galima apsisaugoti nuo alergijos?

1. Vaistai nuo alergijos – jeigu išsityrėte, kad esate kažkam alergiškas ir jums buvo priskirti vaistai, nelaukite kol pajusite pirmuosius simptomus, pasitarę su gydytoju pradėkite savo receptinius vaistus nuo alergijos vartoti 2-3 savaitėmis anksčiau.

2. Vitaminai stabdantys alergiją – jeigu nenorite vaikščioti pas gydytojų ir prašyti receptinių vaistų, išbandykite natūralius vitaminus, kurie stabdytų ir slopintų jūsų alergiją. Pasitarkite su išmanančiais specialistais, kokius produktus vartoti norint išvengti alerginės reakcijos. Taip pat galite kreiptis pagalbos į mane padėsiu išvengti problemos su natūraliais Neolife produktais, kad išvengtumėte vaistų.

Pavasarinė alergija

Neolife vitaminai stabdantys alergiją

3. Švara namuose – palaikykite namų švarą nevalytos namų patalpos didžiausias alergenų šaltinis. Užsidarykite langus, kad vėjas                neįpūstų žiedadulkių.

4. Kasdieninis drabužių keitimas – Ant dėvimų marškinėlių per vieną dieną nusėda septyni milijonai žiedadulkių. Dažniau skalbdami ir keisdami drabužius, sumažinsime alergenų kiekį mus supančioje aplinkoje. Nustatyta, kad skalbimo metu nuo audinių pašalinama 99,9 proc. žiedadulkių. Nedžiovinkite drabužių lauke.

5. Kasdien praustis, taip pat plauti galvą – Mūsų oda ir plaukai pritraukia žiedadulkes, nusėda alergenai, kuriuos mes parsinešame į    namus. Nenusineškime jų į savo lovas. Eidami miegoti nuplaukime juos ir miegosime saugiau.

Pavasaris nuostabus metų laikas, kai atgimsta gamta, nusidažo spalvomis, džiugina vis dažnesne saule ir šiluma. Mėgaukimės juo ir žinokime kaip nuo jo apsisaugoti.

Related posts
Naudingi patarimai

Matcha arbata: ne tik madinga, bet ir sveika

Naudingi patarimai

Atraskite Mastikos naudą ir skonį

Naudingi patarimai

Saldžioji šokolado nauda: Kaip valgant šokoladą galima pagerinti sveikatą

Naudingi patarimai

Mandarinų valgymo nauda ir kaip juos įtraukti į savo mitybą

Leave a Reply

Your email address will not be published.